Інтернет-магазин «StrongTool» з дуже великою відповідальністю ставиться до процесу гарантійного та сервісного обслуговування техніки.

Термін гарантійного обслуговування складає 12 місяців з дня продажу. Включає в себе безкоштовний ремонт і заміну запасних частин, що вийшли з ладу з вини виробника. А також пільгові умови на не гарантійний ремонт і заміну запасних частин, що вийшли з ладу не з вини виробника.

Гарантійне і сервісне обслуговування проводитися при дотриманні покупцем умов технічного обслуговування техніки.

Щоб уникнути можливих непорозумінь, зберігайте протягом всього терміну використання документи, що додаються до товару при його продажу, а саме: товарний / касовий чеки, інструкцію по експлуатації, гарантійну книжку.

 

Гарантія не поширюється на несправності, що виникли після передачі товару споживачеві в наступних випадках:

  • недотримання правил експлуатації;
  • пошкоджень, що виникли внаслідок недбалого зберігання або транспортування;
  • неправильної установки або підключення обладнання;
  • несправностей, викликаних дією непереборної сили (пожежі, стихійних лих і т.д);
  • порушення працездатності викликаних діяльністю тварин або комах;
  • дій третіх осіб: ремонту, розбирання та інших, не передбачених інструкцією втручань неуповноваженими на те особами;
  • при втраті маркувальних наклейок виробника з позначенням найменування моделі і серійного номеру обладнання;
  • попадання всередину виробу сторонніх предметів.

При покупці просимо Вас вивчити основну інструкцію по експлуатації та перевірити правильність заповнення гарантійного талона.

При цьому заводський номер та найменування моделі придбаного Вами обладнання повинні бути ідентичні записам у гарантійному талоні.

В ході експлуатації не допускайте механічних, хімічних, теплових пошкоджень обладнання, роботу обладнання, які живляться від електричних мереж, що мають відхилення від діючих стандартів і норм. Протягом всього терміну використання стежте за збереженням маркувальних наклейок з позначенням найменування моделі і серійного номеру виробу.

Якщо в процесі експлуатації виробу Ви вважаєте, що параметри його роботи відрізняються від викладених в інструкції, рекомендуємо Вам звернутися в сервісну службу інтернет-магазину «StrongTool».